Image
Image

تاریخچه شرکت

برادارن حقیقت ( علی، نادر، حسین، منوچهر و شهید حمید حقیقت) در سال ۱۳۵۶ زنبورستانی را به تعداد ۸۰۰ کلنی با شراکت یکدیگر احداث کردند و تا سال ۱۳۶۵ هر پنج برادر همدوش یکدیگر در صنعت زنبورداری بطور حرفه ای مشغول فعالیت بودند و به نوبت هرکدام از برادران به مدت ۱ الی ۲ سال برای دفاع از کشور به جبهه رفتند و برادران دیگر، زنبورستان را اداره می کردند.
شراکت پنج برادر تا سال ۱۳۶۵ ادامه داشت و بعد از شهادت برادر کوچکتر(شهید حمید حقیقت) ۴ برادر دیگر بطور جداگانه ولی در راستای تحقق اهداف یکدیگر به پرورش زنبورعسل و زنبورداری (هر کدام به تعداد ۴۰۰ کلنی) پرداختند. حسین حقیقت به عنوان رئیس هیئت مدیره و منوچهر حقیقت به عنوان مدیر عامل شرکت تعاونی زنبورداران اصفهان (۷۱-۱۳۶۱) به مدت ۱۰ سال به صنعت زنبورداری استان و شهر خود با کمک دیگر همکاران خدمت کردند. در سال ۱۳۷۲ با تأسیس شرکت تولیدی عسل طبیعی اصفهان بار دیگر شراکت حسین و منوچهر حقیقت آغاز شد و تا کنون ادامه دارد.
هدف از تأسیس این شرکت، اشتغالزائی برای جوانان و بسط و گسترش بیشتر زنبورداری حرفه ای در استان اصفهان می باشد که تا کنون مدیران شرکت در راستای این اهداف گام برداشته اند.
عمده فعالیت شرکت تولیدی عسل طبیعی اصفهان پرورش ملکه زنبورعسل، تولید، فرآوری و بسته بندی فرآورده های زنبورعسل است. کارشناسان متخصص در امر پرورش زنبورعسل در تمام مراحل پرورش، تولید و برداشت محصولات کاملاً نظارت داشته تا تولیدات زنبورستانها تحویل انبار کارخانه شود. تجربه چندین ساله در پرورش و استحصال محصولات مختلف زنبور عسل موجب شد تا کارخانه بسته بندی عسل (شرکت تعاونی رویال عسل حقیقت) با هدف دستیابی به بازارهای هدف،اوسعه و گسترش بحث بازرگانی فرآورده ها و حفظ کیفیت عسل تا ارسال به دست مصرف کننده اقدام کنند.
تولیدات زنبورستانهای شرکت تعاونی رویال عسل حقیقت در زمان تحویل به انبار کارخانه تحت آزمایش قرار گرفته و بعد از طی مسیر گرم خانه، صافی و ذخیره در منبع برای بسته بندی دوباره آزمایش شده تا مطابق با استانداردهای ملی عسل بسته بندی و به دست مصرف کنندگان برسد. یکی از اهداف مدیران شرکت تولیدی عسل طبیعی اصفهان و شرکت تعاونی رویال عسل حقیقت ترویج فرهنگ مصرف عسل است که در این راستا در اکثر نمایشگاههای داخلی و خارجی محصولات شرکت های مذکور را عرضه می کنند و همچنین برای پیشبرد اهداف علمی با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور همکاری نزدیک دارند و همچنین در این راستا یکی از حامیان مترجم کتاب انقلاب عسل بوده اند که هم اکنون این کتاب در دسترس عموم بوده و با چندین مرکز درمانی و طب سنتی و کلینیک های ناباروری در استان اصفهان و بعضی از شهرهای ایران همکاری دارند.
ایران بدلیل تنوع در پوشش گیاهی ، شرایط آب و هوایی مساعد، به کشور همیشه بهار معروف است و در تمام فصول سال می توان به زنبورداری پرداخت و محصولات تولید شده در زنبورستانهای ایران در قیاس با دیگر کشورها از لحاظ مواد معدنی و ویتامین ها و دیـگر مـواد مغـذی از کـیفـیـت بـالاتـری بـرخـودار اسـت.

شرکت عسل طبیعی اصفهان

کیفیت عسل تولیدی این شرکت با نظارت پیوسته کارشناسان بهداشتی و متخصصان تغذیه همواره پایش می شود و بهبود مستمر کیفیت موجب شده که عسل خاص «ایمن» که بطور ویژه برای بیماران دیابتی مفید است، مورد تأیید انجمن پیشگیری و مهار دیابت قرار گیرد.

راه های ارتباطی

تلفن : 03135724014

فکس : 03135724013

ایمیل : info@isfahanhoney.com

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان سروش، چهار راه عسگریه، شرکت عسل طبیعی اصفهان

کاتالوگ

موقعیت جغرافیایی